ARGE 250


Tazedirekt geri dönüyor

Turkishtime Dergi

Doğal gıda online alışveriş markası Tazedirekt, verdiği kısa aranın ardından daha güçlü bir alt yapı ve hizmet kalitesiyle geri döndü. Tazedirekt, iyi gıdaya ulaşmanın en güvenli ve kısa adresi olarak şehirde yaşayan insanların, doğal ve yerel ürün özlemine ayrıcalıklı ürün çeşitliliği ile son veriyor.

Taze, doğal ve katkısız lezzetleri kaynağından tüketicilere ulaştıran Tazedirekt; etin safını, sütün günlüğünü, meyve sebzenin en doğalını titizlikle buluyor ve sadece Tazedirekt standartlarına uygun olanları seçerek müşterilerine ulaştırıyor. Tazedirekt.com websitesi üzerinden her gün sebze, meyve, et ürünleri, süt ürünleri, kahvaltılıklar, temel gıda ve bakliyat, atıştırmalıklar, unlu mamüller, bebek ürünleri ve içecek kategorilerinde yaklaşık 1600 üründen oluşan özel bir seçki sunuluyor.

Her yerde bulunmayan, en özel lezzetler Tazedirekt’te

Tazedirekt, markette ya da pazarda kolayca bulunamayan özel, el yapımı, yöresel ve ithal ürünleri tüketici ile buluşturarak fark yaratıyor. Komşu çiftliklerden aldığı ürünler ve özel üretimleriyle öne çıkan Tazedirekt, ürün portföyüne dünyanın farklı noktalarındaki yerel üreticilerden topladığı özel lezzetleri de ekledi.

Ülkemizde yeni keşfedilmeye başlayan ve en küçük tahıl diye bilinen teff, lahana ve turpgiller ailesinden gelen kale bitkisi, renkli pazı, siyah domates, bilinen cevizden farklı iki çeşidi ile Pikan ve Makademia cevizi; her gün sınırlı stokları ile Tazedirekt’in tüketicileri ile buluşturacağı ayrıcalıklı ürün seçeneklerinden sadece birkaçı….

Tazedirekt kendi ürettirdiği doğal ürünlerinden günlük sütü, olgunlaştırılmış beyaz peyniri, olgunlaştırılmış Ezine peyniri ve inek peynirini, çömlek yoğurt, organik yumurta ve gezen tavuk yumurtasını en taze hali ile en güvenli yoldan müşterilerine ulaştırıyor.

Tazedirekt, hafta içi saat 22:00’ye, hafta sonu saat 18:00’a kadar uzanan esnek teslimat saatleriyle haftanın 7 günü müşterilerinin siparişlerini kapılarına kadar götürüyor.