ARGE 250


Türkiye'nin "Influencer Marketing" platformu

Turkishtime Dergi

 

Dünya genelinde 10 milyar dolarlık bir pazara sahip olan influencer marketingi, pazaryeri mantığıyla tüm markalar için erişilebilir hale getiren CreatorDen, influencerlar ile markalar arasında yeni bir köprü kuruyor.

 

Facebook, Twitter, Youtube, Instagram ve Snapchat’te 3 bin takipçiden yüksek herkesin influencer olarak kaydedildiği bir platform olan CreatorDen hem mikro influencerlara hem de fenomenlere ulaşmak için uygun bir platform olarak tasarlandı. Platform sayesinde markalar influencerlarla rahatlıkla iletişime geçebiliyor ve kampanyalarına özel içerikler oluşturtabiliyor.

CreatorDen’de bir proje açan markaya yüzlerce influencer kampanyalarına özel tasarlanmış içerikler hazırlayıp gönderiyor. Bu içeriklerden uygun olanları verdikleri revizyonlarla birlikte mükemmelleştirerek en uygun içerikleri yakalayan markalar influencerlardan aldıkları fiyat tekliflerini de değerlendirerek en etkili içerikleri, en etkili influencerlar aracılığıyla paylaştırabiliyor.

 

“Markaları Doğru İsimlerle Buluşturuyoruz!”

CreatorDen Kurucu Ortağı Ozan Tabak, “Doğru influencerı, doğru markayla, en iyi fiyatlarla buluşturmak influencer marketingin en önemli adımı. Biz aradaki köprü olarak markaların en optimize şekilde hedef kitlelerine ulaşmalarına yardımcı oluyor, markalarla influencerları buluşturuyoruz.” dedi. Ağızdan ağıza pazarlamanın her geçen gün artan önemini de vurgulayan Tabak, “Özellikle Türkiye’de gelişmekte olan influencer marketing pazarında edindiğimiz deneyimleri bugüne dek Türkiye’nin en büyük markalarında uygulayarak pazara öncülük ediyoruz” dedi.

Influencer ile markaların arasında köprü olan CreatorDen iki tarafında çıkarlarını koruyarak, tarafların en doğru iletişimi sağlamalarına yardımcı oluyor. Sistemde kayıtlı olan influencerlar yalnızca gerçek bir etkisi olan hesaplardan seçiliyor.

iz.