ARGE 250


Under Armour, spor ve sanatı buluşturdu

Turkishtime Dergi

Son yılların tüm dünyada yükselen giyim markası Under Armour, yeni reklam kampanyasıyla yine gözleri üzerine çekti.

Gerek dünyaca başarılı isimlerle gerçekleştirdiği reklam kampanyalarıyla gerekse pazarlama faaliyetlerinin en önemlilerinden olan duyulara hitap etme işini kampanyalarına başarılı şekilde uygulamasıyla dikkat çeken marka, yine başarılı bir kampanyaya imza attı.

Markanın yeni kadın koleksiyonu için hazırlanan Unlike Any kampanyası da başarılı sporcularla sanatı bir araya getiriyor. American Ballet Theatre baş balerini Misty Copeland, uzun mesafe koşucusu Alison Désir, şampiyon kayakçı Lindsey Vonn, dublör Jessie Graff, tekvando şampiyonu Zoe Zhang ve dünya şampiyonu koşucu Natasha Hastings gibi isimlerin yer aldığı kampanyada her bir isim için söz yazarları tarafından özel şiirler yazıldı. 

Droga5 tarafından hazırlanan ve Georgia Hudson tarafından yönetilen filmlerin her birinde kampanyanın isminde de belirtildiği gibi sporcuların eşsiz olduğunu anlatıyor.

Markanın bugüne kadar yaptığı en yüksek bütçeli kampanya olan Unlike Any için önümüzdeki 6 ay içerisinde 200 fazla içerik üretilmesi planlanıyor.