Turkishtime AR-GE 250


KOBİ’ler için Dijital Okuryazarlık kitabı Turkishtime’la ücretsiz!

Turkishtime Dergi

Dijital dönüşüm, dijital şirket için ipuçları, kurumsal dijitalleşme gibi konularda KOBİ’lerin ihtiyacı olacak her bilgiyi içeren KOBİ’ler için Dijital Okuryazarlık kitabı bu ay Turkishtime ile hediye!

Halkbank’ın öncülüğünde hazırlanan KOBİ’ler İçin Dijital Okuryazarlık kitabında dijital dönüşümün, yazışmaların artık yalnızca e-posta ile yapılması, şirket kayıtlarının sanal ortamda yer alması değil; nesnelerin interneti, büyük veri, bulut bilişim gibi terimlerle ifade edilen yenilikler olduğu anlatılıyor.

KOBİ’ler için dijital okuryazarlık kitabında KOBİ’lerin dijital dönüşüm ve dijital okuryazarlık konusunda bilgi birikiminin ve farkındalığının artırılması amaçlanıyor.

  • Kurumsal dijitalleşme nasıl sağlanır?
  • Dijitalleşmenin tanımını değiştiren teknolojiler nelerdir?
  • Dijital şirket için nelere sahip olmak gerekir?

Sorularının cevaplarını bulabileceğiniz kitap KOBİ’lerin ihtiyacı olan a’dan z’ye her bilgiyi içeriyor.

KOBİ’lerin teknoloji ve mobil iletişim olanaklarından yararlanabilmesi, iş süreçlerini bu doğrultuda yönlendirebilmesi, müşteri ilişkilerini geliştirebilmesi için teknolojinin hangi olanaklarının nasıl kullanılabileceğini tüm detaylarıyla paylaşılıyor.

Şirketinizin hızla gelişen teknolojiye nasıl uyum sağlayacağını, şirketinizde ne gibi yenilikler ve teknolojiler olması gerektiğini bu kaynaktan öğreneceksiniz. Dijital ekosistemin ne yönde değişeceğini ve gelişeceğini, gelecek trendlerini de bu kitapta bulabileceksiniz.

Dijitalleşmenin omurgası olan internetin ve buna bağlı olarak mobil teknolojilerin tüm olanaklarını kullanarak üretim, hizmet, ticaret, pazarlama, reklam ve daha birçok alanda KOBİ’lerin nasıl hareket etmesi gerektiğini ve yaralanabileceği fırsatları bu kitapta bulacaksanız.