ARGE 250


İşveren katkılı bireysel emeklilikle motivasyon zirvede

Turkishtime Dergi

İşveren Katkılı Bireysel Emeklilik (İGES) nedir?
İşveren tarafından gruplara sağlanan özel avantajlarla çalışanları adına oluşturulan ve emeklilik hesaplarına katkı payı ödemesini sağlayan emeklilik planlarıdır. Bu sayede kurumlar; çalışanlarının emeklilik döneminde gelecekle ilgili kaygılarını giderip şirketlerine olan bağlılıklarını arttırmayı hedefler.

Kurumunuza Özel Avantajlar
İşveren Katkılı Emeklilik Planlarımız, kurumunuzun ihtiyaç ve isteklerine göre hazırlanır, şirketinizin organizasyon yapısı ve İnsan Kaynakları politikasına uygun alternatifler sunulur. Hem kurumunuz hem de çalışanlarınız İşveren Katkılı Bireysel Emeklilik Sistemi’nin avantajlarından Vakıf Emeklilik ayrıcalıkları ile yararlanabilir.

Siz de çalışanların en çok tercih ettiği yan hak uygulamasını hayata geçirmeye hazır mısınız ? Bu önemli İnsan Kaynakları politikası ile çalışan memnuniyeti sağlarken şirketinize sağlanan vergisel avantajlar ve hakediş süresi uygulaması ile şirketinizi koruma altına alabilirsiniz.

“Terzi işi” projelerimiz ile Bireysel Emeklilik sahiplerinin sadece %8’inin sahip olabildiği bu avantajları yakalayabilirsiniz. Size mail adresi ile hizmetinizdeyiz. kurumsaldestek@vakifemeklilik.com.tr

0850 222 9 657 (OKS)