ARGE 250


Türkiye Vakıf Emeklilik zaman makinesi ile geleceğe yolculuk etti

Turkishtime Dergi

Bireysel Emeklilik sektörünün öncü şirketi Vakıf Emeklilik, sektörde farkındalık ve katılımı artıracak önemli bir projeye daha imza atıyor. Vakıf Emeklilik, Zaman Makinası Projesi ile insanları geleceğe yolculuğa çıkarıyor. Zaman Makinası ile kişileri 30 yıl sonrasına götüren ve hayalini kurdukları emeklilik dönemini yaşatan Vakıf Emeklilik, zamanın ne kadar çabuk geçtiğini, “Şimdiden Rahat Bir Gelecek” için BES yaptırmanın önemine dikkat çekiyor.

Gelecekten mesaj veren Zaman Makinası, BES yaptıran kişilerin gelecekte de rahat ve keyifli bir zaman geçirmesinin mümkün olduğunu vurguluyor. Zaman Makinası ile ilk yolculuğuna 14 Ağustos'ta İzmit'ten başlayarak, Anadolu'yu gezdi. Zaman Makinası İzmit'ten sonra yolculuğuna Bursa, Samsun, Ankara, Kayseri, Adana, Antalya, İzmir ve Bolu'da devam etti. Zaman Makinası'nın son durağı ise 15 Eylül İstanbul Kanyon'da ve 16-17 Eylül tarihlerinde İstanbul Meydan Avm'de oldu.

“BES ile 30 yıl sonra da rahat yaşıyorum”

Zaman Makinesi ile yolculuğa çıkan kişilerin, öncelikle 30 yıl sonraki halleri ile karşılaşıyor. “Geleceğe Hoş geldin” mesajı ile çıkılan yolculukta; kişilerin emeklilik günlerinde de şu andaki hayat standartlarında bir yaşam sürmelerinin BES ile mümkün olabileceği mesajı veriliyor. Bireysel Emeklilik Sistemi’nin sağladığı faydalarının kişilere bir kere daha anlatıldığı bu yolculukta zamanın çabuk geçtiği bu nedenle bir an önce birikim yapmaya başlamanın önemine işaret ediliyor.

Zamanda yolculuk etmeye hazır mısınız?

http://www.vakifemeklilikzamanmakinasi.com/